| mihaibuzatu22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa imi conving parinti sa ma duca la un club de fotbal. Imi place mult si vreau sa devin profesionist. Funda cu cea mai mare PLACERE!

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Daca nu faci nicio scoala de fotbal si vrei sa te faci fotbalist, sansele sunt nule. Pentru ca la scoala/club de fotbal inveti niste tactici/scheme pe care nu prea poti sa le folosesti daca nu ai pe cineva care sa iti arate detaliat cum se fac. In plus nu ai avea nici rezistenta fizica ca a unuia care a mai facut fotbal inainte.
Roaga-te putin de ei daca chiar iti place asa de mult fotbalul.
O seara frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibuzatu22 explică:

Vreau niste argumente ca iar convinge