| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Vreau sa fac si eu un abdomen frumos da patratelele de sus sunt micute ca dimensiune ce ex imi trebuiesc

10 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca sa faci cate 100 de abdomene o data la 2 zile.

| para001 a răspuns:

Asa sunt alea de sus

| dydy21 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K5IVDUwofDU
Este cel mai bun exercitiu pentru abdomen. Da rezultate concrete intr-un timp destul de scurt. Intr-o luna vei avea "patratele" iar in 2 vei arata extraordinar. Daca ai vointa sa te tii de exercitii. Este indicat sa il faci zilnic. Dar daca ai febra musculara poti sa iei pauza o zi. (Ca idee, febra musculara este semnul ca muscii tai se dezvolta) Succes!

| ImmortaluL a răspuns:

Un program de exercitii bun pentru abdomen si nu numai trebuie facut asa: luni-miercuri-vineri antrenament si restul saptamanii pauza, incearca-l pe acesta: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 si vezi ca ai acolo si nivelul 2 dupa ce ai facut timp de 2 saptamani, Bafta!

| Kozbinski a răspuns:

Fa si mai mult abdomen dar cu odihna adica nu zilnic, acum depinde si cate abdomene faci o tura si pe zi incearca sa faci odata la 2 3 zile cate 3 ture si cu timpul o sa-ti iese in afara si o sa capete forma, bineanteles respectand o alimentatie echilibrata bazata pe fibre.

| ToaderAndrei a răspuns:

Poti face zilnic 20 de abdomene apoi fa sport mult cam in 4 luni is va face efectul dar sa faci tot mereu sau o zi da o zi nu

| xAlL3Xx a răspuns:

Ca sa cresti in masa muschular pe tot corpul sa faci asa:
ziua 1: piept si biceps
ziua 2: spate si triceps
ziua 3: umeri si trapez
ziua 4: picioare si abdomen
si 1-3 zile libera, daca faci asa 2-3 luni o sa fii frumos facut
FUNDA?big grin

| robiderobi123 a răspuns:

Fa flotari.genoflexiuni,abdomene,sa mananci sanatos si ar fi bine sa mergi si la sala.

| AlexX98 a răspuns:

Un stil de viata sanatos, sport, abdomene, multe abdomene si alergat. happy