| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o întrebare. Stiu ca s-a mai întrebat de 1000 de ori asta dar totuși vreau raspunsuri serioase. Vreau sfaturi pentru a face pătrățele rapid. Am un prieten care era un grăsan a facut 1 luna de sala si acum are o frumusețe de abdomen. Eu fac sport de un an si am un abdomen conturat frumos dar inca nu se vad pătrățelele doar foarte puțin. Vreau cele mai bune sfaturi sa fac cam intr-o luna sau doua... Funda

3 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Un abdomen frumos se face in bucatarie, nu la sala.

| catanavip a răspuns:

Dieta constituie 70 % daca crezi ca faci abdomene si iti scade burta te inseli. organismu nu e setat sa inlatura tesutu adipos din zona solicitata de tine ci de unde ii vine lui mai bine. deci daca vrei patratele in 2 luni fa-ti un regim alimentar cat mai bogat in proteine si cat mai sarac in grasimi