| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa ma duc la sala, dar tot aud pe la televizor ca se vor baga măsuri și alte măsuri din nou.
Ce credeti? Eu ma gandeam să-mi fac abonament pe 2 săptămâni în caz de ceva sa pierd mai puțini bani

Răspuns Câştigător
| ValentinGabi a răspuns:

Mai bine improvizează ceva acasă dacă stai la țară faci din trunchi cu un lemn drept, o căruță. dacă stai la oraș comanzi după net gantere, greutăți, etc..baftă

10 răspunsuri:
| Raul757 a răspuns:

Habar n-am! Tu stii

| alexandrutoxic a răspuns:

Nu strica banii.Acuma pe tot e mai mult de plătit. Poti sa faci si excercitii acasa... uita-te pe net

| adriangrowinglife12 a răspuns:

I-ati frate gantere acasa, eu am dat 360 lei pe 2 gantere si o bara Z cu discuri de 1 2 3 si 4 kg

| PsyhoChild explică (pentru alexandrutoxic):

Acasă nu am echipamentele necesare din păcate.

| VI3 a răspuns:

Salut!
Ai mai fost la sală până acum?

| PsyhoChild explică (pentru VI3):

Nu

| VI3 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Eu zic că este o idee bună să îți faci abonament pe 2 săptămâni, iar dacă se închid poți face acasă.

| VI3 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Poți face acasă exerciții, dar doar cu greutatea corpului

| AnastasiaK a răspuns:

Si tu vrei sa iti amani viata in ideea ca vor fi restrictii iar? Eu procedez fix pe dos dupa ce a trecut starea de urgenta...fac acum tot ce vreau (si pot) ca dupa nu se stie.

Anyway, nu o sa pierzi bani. Salile ingheata abonamentul in astfel de situații (adica daca il faci pentru o luna si se inchide sala temporar dupa o saptama, tie inca iti raman restul de 23 de zile dupa ce se va redeschide).

| Georgiana0216 a răspuns:

Si eu zic la fel. Nu se stie ce nebunie mai vine si mai bine sa iti iei o masura de precautie.