| Killer1235 a întrebat:

Vreau sa ma duc la sala doar ca sunt slab si imi e frica sa nu rada lumea de mine cand ma chinui cu greutati mai mici, stiu ca sunt incepator dar am auzit ca sunt si terminati din astia care rad de incepatori si nu vreau sa ma fac de ras.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca ești slab eu zic sa te duci cu geaca pe tine ca sa nu râdă nimeni. Glumesc. Nu râde nimeni la sală de tine daca ești slab, toată lumea a pornit de jos până a ajuns sa arate într-un anumit fel. Ca începător e normal sa faci cu greutăți mici pentru că în primul rând nu ai forță pentru greutăți mari și nici nu știi să faci exercițiile corect. În timp vei mări greutățile și totul va fi bine. happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La sală lumea merge tocmai ca să-și corecteze „defectele" și totodată să se mențină. sunt și alții care-s începători, nu o să fii singurul laughing trebuie să fii chiar ratat să râzi de cineva care e la început, și ei au fost cândva. e de apreciat că vrei să lucrezi la aspectul tău fizic. eu nu cred că o să râdă de tine, din contră, mulți vin și-ți dau și sfaturi cum să faci mai bine

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu ai de ce sa te duci la sala, ci sa pui mana serios pe mancare ca sa mai pui ceva carnita pe tine si totodata sa faci sport acasa, pana mai prinzi contur.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La sală își vede fiecare de treaba lui.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cui ii este frica de apa, nu mananca peste.

| Furnicuta000 a răspuns:

Va rog spuneti-i Jassminei ca rad la comentariul ei si ca e foarte aiurea cum gandeste ea. Pentru ca ma ignora. Multumesc

Sunt o gramada de baieti slabi la sala, asta pentru ca sunt incepatori. Eu la sala am vazut oameni care isi vad de treaba lor cu mici exceptii in care se mai arunca priviri catre persoanele cu foarte multe kg in plus. Nu vad de ce ar trebui sa te ingrijorezi ca o sa rada cineva de tine. Mergi cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rade nimeni, si daca rade cineva atunci sunt acei oameni care sunt paraleli cu sala, normal ca nu au respect. Am avut si eu un prieten care a inceput cu bara goala, nu e nicio rusine. Incepi de la nivelul tau si cresti cat poti

| AnDrEi12365 a răspuns:

Nu este adevarat, merg de 4 luni la sala, si nu a ras niciodata nimeni (la inceput eram putin mai grasut), iar acum am reusit sa pun ceva masa musculara. "Daca se rade de cineva la sala este ca si cum ar rade de cineva la spital"