| cosmin2468 a întrebat:

eu vreau sa fac un vlog in care sa primesc personaje si sa aleg unul si acel personaj sa il imit si sa il pun pe youtube dar sunt cateva chestii:
1) Nu stiu cum sa fac sa aiba multe vizionari
2) Imi este frica sa nu se rada lumea de mine
3) Eu sunt mai plinut si nu stiu cum sa fac sa nu rada lumea de asta.

4 răspunsuri:
| george2431 a răspuns:

Salut,daca vrei multe vizionari trebuie sa muncesti mult,sa faci vlogging si youtube mult timp, la inceput e greu sa strangi view-uri. Daca o sa dai de persoane care vor rade de fizicul tau nu ar trebui sa le bagi in seama, pana la urma conteaza cum esti tu ca fizic, la public ar conta mai mult sa fi amuzant si sa atragi interesul celui care se uita la vlog, conteaza sa faci si un content original si de buna calitate. Sper ca te-am ajutat happy

| george2431 a răspuns (pentru george2431):

Cum esti tu ca fire*

| cosmin2468 explică (pentru george2431):

Mai am o intrebare eu am 13 ani, pot pune videouri de la 13 ani pe youtube

| deeeaqq a răspuns (pentru cosmin2468):

Da dragă.
Penibila de Maria Gheorghe are 8 ani și tot pune videouri. ( trist este că s-a făcut de rahat ).
https://www.youtube.com/channel/UCnnlmv_kuqF4i5Tq3y3p0yQ/videos