| Dumitrescuiulia123 a întrebat:

Vreau sa merg la sala de fitness, mai are rost? Dacă îmi fac abonamnet și ne baga online mai pot sa merg la sala?
N-am mai fost niciodată, câteva sfaturi?
Ce e aia ședința?
O să am antrenor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, are rost.
Daca ai un certificat verde, poti.
Incepe cu 2 antrenamente pe saptamana distantate. Incepe cu volum mic, invata exercitiile de baza si executia corecta.
Sedinta este un antrenament.
Doar daca platesti

| Dumitrescuiulia123 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fac la aparente, nu?
Dar nu știu cum funcționează nu nimic, pot sa am antrenor ceva sa îmi arate prima data. explice ..etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumitrescuiulia123):

Nu neaparat. Exercitiile de baza nu prea implica aparate sa stii. Poti sa te uiti pe net. Eu singur am invatat.