| cupcakeX3 a întrebat:

Heii, aş vrea să merg peste ceva timp la solar, pentru că am pielea foarte albă şi nu mă bronzez natural niciodată. Chestia este că o să fie pentru prima oară şi aş avea câteva întrebări.
1. Se văd rezultate câtuşi de puţin după prima şedinţă?
2. Dacă am tenul foarte alb e mai bine să fac 2 şedinţe de 10 min sau 4 de 5 minute? Are ceva dacă stau 10 min din prima şedinţă?
3. Acolo e chestie individuală? Adică dacă vreau să fac şedinţa nud mă vede cineva?
Vreau sfaturi şi răspunsuri de la cei care ştiu sau au fost! Fundă pentru cel mai detaliat răspuns.

3 răspunsuri:
| rabbit2014 a răspuns:

O sa stau si eu atenta, am aceasta problema. Iar cand ma duc la plaje ma rosesc si ma decojesc, nici gand de bronz. Am auzit ca solarele sunt cancerigene

| zuzyalecsutza a răspuns:

Sincer dupa parerea mea nu e bine ca te duci la solar ..nu e deloc bun pentru sanatate ...mai bine incearca o crema brozanta http://www.aoro.ro/......-de-piele/ :*
FUNDITA?

| rabbit2014 a răspuns (pentru zuzyalecsutza):

Eu am folosit o crema bronzanta iar cand incepea sa cada nu se lua uniform si ramaneau dungi albe de la pielea mea. Si pe fata se facea o culoare galbena. Nu era o crema proasta, am dat destui bani pe ea