| huideni1845 a întrebat:

Vreau sa merg la sala pentru ca sunt inalt si slab, dar as vrea sa am un antrenor sau ceva de genul.
ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Fa-ti abonament la sala. Sigur au un instructor care e, oarecum, obligat sa te indrume. Daca vei dori sedinte particulare cu el, va trebui sa platesti alti bani, insa asta e alta poveste.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Du-te la sala si cand mergi solicita si un antrenor. Daca nu au, atunci mai bine mergi la alta sala decat sa faci de capul tau.

| darrio2007 a răspuns:

Du-te la sala.Acolo gasesti si antrenor.

| Sfinnx a răspuns:

Hai sa iti zic o chestie. Am un prieten care tot asa, e super inalt si super slab, si oricat de mult ar face sala, tot slab ramane ptc are metabolismul care arde foarte repede.
Deci nu prea ai ce rezolva happy Si nu e doar unul ca am cunoscut mai multi.
Asa e organismul tau.
[daca de greutate e vorba]
-sala nu schimba nimic daca esti inalt si slab-