| stout2000 a întrebat:

Vreau sa-mi iau 2 bare pentru gantere, 1 bara pentru haltera si ceva discuri. As vrea ceva mai ieftin... daca stiti vreun site de unde pot comanda ar fi super. Eu m-am uitat de decathlon un pic si am gasit ceva...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fix acolo am fost si eu azi, am gasit la 70 10 kg apoi un baiat de acolo mi-a spus clamele se duc uite ea de astea mai bune nu clame si suruburi la 169 20 de kg si sunt ok ce sa spun, parerea mea e ca merita mai ales ca poti poti adauga inca 10 kg pe o bara poti ajunge la 20 per gantera ca incepator e fb apoi dupa o luna 15, 20, 25 etc toata viata inainte, vrei un program de cultirism sa-l faci acasa?

| stout2000 explică (pentru RAY):

Eu fac si sala...dar vreau sa am si acasa ceva, mai sunt zile in care nu pot merge la sala...

| Cosmin86 a răspuns (pentru stout2000):

De cate ori mergi pe sapt la sala?

| stout2000 explică (pentru Cosmin86):

| Cosmin86 a răspuns (pentru stout2000):

Pai ai destule, daca ai cateva zile in care nu poti ajunge, e ok. te odihnesti ( muschii cresc cel mai bine cand te odihnesti )

| RAY a răspuns (pentru stout2000):

Tiam trimis, ganterele sunt foarte importante nu uita sa faci cu greutati mici apoi mari tot asa niciodata cu acelasi greutate, intensitate maxima sa spun asa
prima runda incet eu fac cu 6 kg
a doua runda moderat eu fac cu 8 kg
a treia runda cu 10 kg per gantera
uneori pus si 12 sau 14 spre sfarsitul programului insuti programul inseamna incalazire,moderatie,intesitate maxima, sincer da rezultate eu mi-am dublat nr de flotari, tractiuni fara suplimente da si bag oua, ficat, pui etc