| Anonymous744 a întrebat:

Vreau sa practic Calisthenics doar ca eu am probleme cu scapula(omoplatul) care este putin deviata, dar fac kinetoterapie si este remediabil.
Intrebarea mea este daca pot sa practic Calisthenics si fara a face sala.
Dau funda! ( cateva tips are fi bine venite in domeniul acesta)

Răspuns Câştigător
| Alexandru250201 a răspuns:

Da, de ce nu? Dar fi atent ca in Calisthenics muschi o sa creasca mai greu decat daca faci sala dar o sa-ti creasca mai repede forta