| jan33tt a întrebat:

Vreau si eu sa mi spuna cineva care a intrat la liceu cu profil sportiv la handbal, in special fetele. vreau sa mi spuneti cat ati sarit in lungime si ce nota ati luat..pentru ca eu nu sar foarte mult.adica cu incalzire si multe exercitii inainte sar cam 1, 70-80.si ma interesa cam ce nota as lua pentru saritura asta..la celelalte probe ma descurc, dar saritura asta ma innebuneste. funda

1 răspuns:
| Marius777888 a răspuns:

Pai la 1 -75 iei... nota 8, 50 pentru ca de la 75 se adauga la primul 1 punct si al doilea ramane la fel deci 8, 50 iei