| Jojiza a întrebat:

Hei! Sunt in clasa a10a,profil agroturism si dintr-a11a vreau sa ma transfer. Ce sa fac? sa ma duc la liceu sportiv ( handbal) sau la filologie? Multumesc

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un liceu sportiv este mai indicat pentru tine, dar nu ai mentionat daca ai si pretentia de a lua bacul, in conditii normale.

| ElenaSA a răspuns:

Mergi spre filologie. Ai mai multe posibilitati dupa terminarea liceului.

| crissu09crissuletz a răspuns:

Buna:d ce este la profiulul agroturism? as vrea sa ma nsfer si eu la acest profil dar nu stiu cu ce se mananca:d mi-ai putea spune?

| Milka00 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe profilul de filologie, deoarece sport vei putea face oricand in timpul liber, si se castiga mai bine de pe urma acestui profil