| Andis a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un club de fotbal as vrea foarte mult am aproape 14 ani si chiar vreau sa joc la un club pot sa fiu portar si mijlocas dreapta

Răspuns Câştigător
| andrei_1403 a răspuns:

Daca esti talentat du-te la sportul

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Uite daca nu ai mai facut fotbal sau macar alt sport de performanta adica la un club nu ai nici o sansa... la 14 ani e mult prea tarziu. Poate daca ai practicat macar alt sport inainte pentru a avea macar conditie fizica ai reusi dar putin probabil.

| bogdy2009 a răspuns:

Du-te la echipa satului/orasului ce ai tu

| Andis explică:

Sunt in bucuresti si tin cu steaua dar nu cred ca ma ridic la performantele jucatorilor si in plus ori e pe pile ori pe spagawinking