| marius1198 a întrebat:

Buna ziua sunt din Bucuresti si am 16 ani, as vrea sa-mi recomandati un club de fotbal(de performanta) ca pozitie joc portar(stiu cat de cat sa apar)?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la Dinamo.Au cea mai buna scoala de fotbal din tara.Plus ca ei promoveaza jucatorii tineri, deci daca esti bun ai sanse sa joci in echipa mare.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Corect, Dinamo ar fi cea mai buna optiune pentru tine. Restul echipelor mari din Bucuresti nu pun mare pret pe copii si juniori. Dinamo ar fi cea mai buna optiune pentru tine. Succes!

| marius1198 explică (pentru AFR81):

Stiu ca dinamo e cea mai buna dar as vrea o echipa sub liga a III-a ca nu apar atat de bine ca sa joc la dinamo