| EdiShadow a întrebat:

Vreau si eu un supliment de slabaire/ definire, sa fie ceva accentuat, timp de o luna de zile vreau sa-l iau.

Si inca ceva, trebuie sa schimb antrenamentu'de sala, adica sa-l schimb cu cel de definire sau pot sa-l continui cu cel pentru masa, in timp ce-l iau, iar alimentatia la fel.

MULTUMESC FRUMOS!

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu exista antrenament pentru masa si pentru definire. aia e abureala de 2 lei. definirea consta in modificari ale alimentatiei si adaugarea antrenamentului cardio.

incearca lipo 6 sau hidroxicut

| alin1317 a răspuns:

Winstrol