| Symonutzu a întrebat:

Vreau silueta de tip clepsidra,ce as putea face, exercitii sfaturi va rog. Funda
p.s. Silueta mea e de tip dreptunghi

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai fa mult sport, tine regim...
Desi cel mai bine tias recomdanda sa vorbesti cu medicul tau de familie, poate te poate ajuta el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electrostimulare ca sa slabesti doar in locurile dorite...

| 1234abcd a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez...dar e cam imposibil adica fiecare persoana se naste cu o anumite silueta in timp poti sa tio manti sau sa o modelezi dar nu o poti modifica

| bobu_1986 a răspuns:

Nu ai ce face. totul e genetic. Si eu sunt mic de inaltime si vreau mare. Unii sunt robusti altii slabi. altii au picioare groase alti au subtiri. Nu se poate tot ce poti e sa faci cardio si sa dai din tesut adipos daca ai dar fizicul nu ti-l modelezi cum vrei.