| Th3Unknown a întrebat:

WWE sau TNA? De ce? Pe cine ati vrea sa revedeti?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nici-unul,sportul in sine e frumos, dar show-ul pe care il fac cei de la WWE e de prost gust, atrage doar copiii cu varste pana in 10 ani.

| 21ndstillachild a răspuns:

Wwe e pe sport.ro si tna e pe gsp

| Differentx13 a răspuns:

WWE; nu prea îmi place TNA-ul. Hmm, cred că aș vrea să o revăd pe Maryse.

| Marian619 a răspuns:

Cum adica sa revedeti? WWE e in fiecare saptamana
vineri a avut ep 1000 din raw

| Th3Unknown explică (pentru Marian619):

Vineri... a fost acu 2 saptamani, sport.ro e in urma mereu.Da am zis pe cine ati vrea sa revedeti,adica sa se intoarca,jeff, batista, edge, matt hardy, mvp, shelton benjamin...etc e greu de inteles

| Prototypul a răspuns:

WWE
Si as vrea sa-l revad pe jeff Hardy

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

In WWE... pe Goldberg

| CiueFatzaAi a răspuns:

Wwe e vinerea e raw si sambata e smack dawn! deci wwe e raspunsul meu!