| DorelSudoru a întrebat:

1: sunt liber in mintea mea, nu-mi mai pasa de ce zic si ce fac ceilanti
E bine sa gandesc asa sau nu?
2:Care din secretele lumii ati vrea sa le stiti?
3:Simtiti placere cand mintitii sau cand faceti rau?

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Buna.Pentru 1, as putea spune ca e chiar foarte bine(pacat ca nu putem fi toti asa).2.Sunt multe lucruri,ca de exemplu cum a inceput existenta omului-Dumnezeu sau alte teorii cu maimute, si datorita a ceva ce am vazut mai devreme, exista vampiri? sau spirite(fantome)? si altele.3.cand fac rau-nu, eu nu simt placere, dar la minciuni.asa nevinovate,ma refer la farse si de-astea,da big grin, e ceva placere happy, tu cum ai raspunde la intrebarile astea? confused

| Anonymus314 a răspuns:

1.da
2.Universul si galaxiile
3.nu

| Deny1333 a răspuns:

1. Dacă nu-ţi pasă de ceea ce cred ceilalţi, de ce ne întrebi? Anw, e ok, într-o oarecare măsură.
2. Unele secrete e mai bine să rămână în stadiul în care sunt acum: nedescoperite. Şi totuşi... mi-ar plăcea să pot afla ce gândesc oamenii pentru o zi. E unul dintre secretele lumii happy
3. De obicei, dacă mint sau ascund un lucru, o fac de nevoie.
Dacă fac rău cuiva fără intenţie, nu.
Dacă e totul intenţionat, în momentul acela presupun că da; dar după realizez cât de stupidă a fost toată faza. happy

| Amorezatul a răspuns:

1. Atat timp cat vrei sa stii raspunsul la intrebarea asta inseamna ca minti ca nu iti pasa si ca ai nevoie de aprobare! Nu exista un mod CORECT sau GRESIT de a gandi!
2. TOATE
3. Nu mint niciodata cu intentie, sau in ultimi 4 ani, nu am facut asta si simt placere atunci cand imi iau revansa daca cineva mi-a facut rau!

Completare la 3: In psihologie exista o chestie tare. Daca intrebi parintii de ce isi altoiesc copii din cand in cand ei iti spun ' l-am batut spre binele lui, pentru ca nu asculta' - Fals! Copilul a luat bataie pentru ca nu asculta de parinti asa cum vor ei, iar parintii fiind mai mari fac abuz de putere si autoritate! Daca am avea un copil oarecare si un culturist de 30 de ani care fac aceas gafa, pe cine crezi ca ar aplica corectii parintii? Acelas lucru este si in relatille in care barbatii isi bat femeile si in multe altele! :p Sper ca te-am putut ajuta!

| AverageIAlex a răspuns:

1. Ceva in genu` : Ti se rupe **** de tot? E ok.

2. Pas, prea lene sa scriu

3. Nu, doar nu sunt vreun scelerat.

| miki10love a răspuns:

1da
2dc exista ura?
3 nu