| mentholinks a întrebat:

A facut vreo cineva de aici proiectie astrala? Ce ati vazut acolo? Va rog nu comentati aiurea cei care sunteti paraleli cu acest subiect.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce proiecti astrale man fi serios, astea sunt povesti fictive

| mentholinks explică (pentru RAY):

Exista institute specializate si oameni de stiinta care cerceteaza acest fenomen. Am zis sa nu raspunzi ca esti paralel total.

| Uxellodunon a răspuns (pentru mentholinks):

Institutii specializate exista pentru orice prostie si rolul lor e de a scoate un ban din naivitatea altora. Pot si eu sa-mi deschid o clinica de uns oameni cu sirop de copita de cal si sa zic ca ii vindec de sida.
Cat despre cercetari, poti sa citezi o lucrare pe tema asta?

| johnnny123 a răspuns:

Când reușești să-ți faci o proiecție astrală, aruncă o privire și către pământ și spune-ne dacă e rotund sau plat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut pânã pe tavan si inapoi, cred ca m-am lovit la cap nu am reusit sã ma ridic mai sus, plus m-am trezit pe o dungã. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toată lumea face, noapte de noapte, dar foarte puțini își amintesc.
Proiecția astrala ajută omul să se reîncarce cu energie.
E ceva firesc și normal.

| Mrfear a răspuns:

Am incercat si cred ca fenomenul asta este un fel de vis lucid.

| Avaricum a răspuns:

Pozitia corpurilor ceresti din momentul nasterii tale nu iti influenteaza in nici un fel personalitatea.
Astrologia in ciuda aparentei nu este o stiinta, nu are la baza date si predictii obiective si se bazeaza pe o compilatie de idei eronate pseudostiintifice din trecut fara baza in realitate. Descrierile oferite de o proiectie astrala sunt vagi si facute sa se adapteze multor situatii, astfel fiind susceptibila unei prejudecati de confirmare, unde ignori afirmatiile care contrazic prejudecatiile tale si pui accentul pe cele care ti le confirma.

| anamariarot a răspuns (pentru Avaricum):

N-are nicio legătură ce ai spus tu cu proiecția astrală.

| Avaricum a răspuns (pentru anamariarot):

Recunosc ca am confundat-o cu astrograma, dar intra in aceeasi categorie.

| Bitzer a răspuns:

Din cate observ, esti mai paralel vis a vis topicul deschis decat cei care deja ti-au raspuns.