| aramnicolae a întrebat:

Imi reomandati sa incerc sa fac proiectie astrala sau nu? am auzit de la unii ca e infricosator

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu,are legatura cu spiritismul, adică cu demonii.

| xerxes1 a răspuns:

Este un simplu vis, doar ca esti lucid si il poti controla.
Daca detii controlul asupra mintii in timpul zilei, il vei avea si in vis. Daca nu, este posibil sa fii vanat de proprii "demoni" si sa te fugareasca pana te vei trezi ud de transpiratie.

| Elide a răspuns:

Ești dus cu pluta mai rău că acea călătorie în zbor,, ce vrei sa vizitezi in acea călătorie, Parisul? laughing laughing

| costinvlad a răspuns:

Poti visa lucid, sa te duci unde se afla cel rau si sa faci sa ploua cu aghiasma cu tonele peste el si sa il distrugi.

| YellowAngel a răspuns:

Esti prima persoana pe care o aud de asa ceva.
Eu iti dau raspunsul sub forma de intrebare :
Nu ai altceva mai bun de facut cu timpul tau?