| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Pot sa ma folosesc de o proiectie astrala pentru a spiona pe cineva?

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Teoretic poti face asta, insa necesita o pregatire foarte mare si o experienta vasta in domeniu. Mai intai, daca nu ai mai "iesit" pana acum, poti incepe usor, prin a explora locurile aflate in vecinatate, cum ar fi propria camera, apoi intreaga casa si tot asa, fara sa grabesti experienta si cel mai important, cu cat mai putina frica. Dupa cateva luni sau chiar ani probabil ca ai putea sa "vezi" ce face o alta persoana, dar sunt sanse destul de mici, presupunand ca nu esti ajutat de nimeni in domeniul acesta si ca nu ai o experienta foarte mare. Dar daca exersezi si esti deschis este posibil sa reusesti, in final.