| мαrιαη03 a întrebat:

Am auzit recent o poveste, nu stiu daca era legenda sau crepypasta dar era vorba de o persoana care dorea ca nimeni sa nu stie nimic despre ea. Asa ca a omorat toate persoanele care stiau ceva despre ea si apoi s-a sinucis. Tin minte ca in final se zice ca vine dupa oamenii care cauta informatii despre ea. Vreau macar un nume pentru a ma putea documenta

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

"Asa ca a omorat toate persoanele care stiau ceva despre ea"
Știi că a omorât toate persoanele care știau ceva despre ea însă asta înseamnă că știi ceva despre ea ceea ce face afirmația falsă. În concluzie nu e aleasă bine categoria.

| мαrιαη03 explică (pentru T0T):

Cel mai probabil nu este adevarat. Dar povestea in sine este captivanta.

| mudokins78 a răspuns:

Interesant!
sa ma anunti si pe mine, te rog!
chiar mai facut curios!