| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare intrebatoare.big grin Cine stie cum as putea cauta o persoana doar dupa prenume si localitatea unde sta varsta si clasa pe facebook? Pentru ca e f greu sa cauti persoanele din bucuresti toate cu acelasi nume dar varste diferite... Funda la final

Răspuns Câştigător
| BuBuLiNNa00 a răspuns:

Pai eu stiu ca nu poti. poate gresesc...dar trebuie sa scrii numele si prenumele si dupa aia d-ai cautare, si cauti dupa imaginea de profil persoana cautata:*sper ca am fost de foloss! FUNDA?