| Strepix a întrebat:

Am băut aseară. Dacă conduc in seara asta se simte la fiolă?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

La fiola nu. La sange, da.

| baru a răspuns (pentru baru):

Multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat ai baut.

| RAY a răspuns:

Alcoolul este vazut ca o otrava de catre organism =asa ca informatie, asa ca organismul vrea sa scape de otrava asta, astfel ca te asigur ca a scapat de mult de alcoolul in orice caz bea multa apa asa ajuti organismul mai ales rinichi si asa slabiti de otrava aia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste ai baut aseara.
ca una e sa fi baut 2 beri la 10 seara, alta e sa fi bagat alcool pana dimineata la 6

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se va simte pe modul în care conduci.

| Digikey a răspuns:

Conteaza cantitatea. Corpul elimina doar o anumita cantitate pe ora de alcool.
Daca ai baut cateva beri e ok.Dar daca erai cu chef este posibil sa iasa la fiola a doua zi dimineata.

| edit28 a răspuns:

Categoric nu