| Inferno a întrebat:

Am gasit un fillmulet relativ scurt, foarte interesant pe care-l gasiti aici:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Astept parerile voastre:
Fubiectul filmului este unul stiintific deci mi-am permis sa postez la aceasta categorie : "Stiinta si Filosofie"

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi inspiră încredere.
O chestie genială și funcțională nu ar fi avut nevoie de o promovare...atât de ieftină. Marile puteri ale lumii ar sta demult la coadă ca să o cumpere...și totul ar fi învăluit în tăcere și ținut sub secret.

| unul1 a răspuns:

Daca iti mai amintesti ti l-am trimis mai de mult. Totusi nu ne-ar fi data noua asa tehnologie... dupa ce nu o sa mai putem respira pe pamant poate...

| Inferno explică (pentru unul1):

Pai de la tin il am.