| anonim_4396 a întrebat:

Am înțeles că dacă omenirea ar dispărea, peste câteva sute de ani barele de control ale reactoarelor nucleare ar exploda din cauza căldurii. De ce?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dacă omenirea ar dispărea"

cui îi mai pasă de ceva?

| Catrice a răspuns:

Că oamenii le toarnă apă să-și păstreze temperatura constanta.

| sabin89 a răspuns (pentru Catrice):

Cum toarnă? Aruncă unul câte o găleată peste ele din când în când?

| Catrice a răspuns (pentru sabin89):

Cu cana, când își fac dimineața cafea și își amintesc sa mai toarne care o cana pestehee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

Aham

| Meme10Meme a răspuns:

Nu ar exploda! Le-ar supraveghea maimuțele. De exemplu @iurii75 o sa aibă grija sa nu explodeze.

| sabin89 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Iurii nu e maimuţă happy

| Meme10Meme a răspuns (pentru sabin89):

Adevărat, e urangutan laughing E ceva rar întâlnit

Răspuns utilizator avertizat