| X3N0N a întrebat:

Am si eu o problema daca ii pot spune asa... Sa spunem ca s-ar putea deduce ca ma uit la prea multe filme porno dar observ ca la toti cei din filme si nu numai atunci cand au erectie capul penisului numai este acoperit de piele ( daca ma intelegeti ce vreau sa spun ). Am aproape 18 ani si masor aproximativ 17 cm si totusi capul penisului nu e nici pe departe iesit in totalitate... de ce? Stiu ca pare o intrebare stupida, dar sunt foarte curios

Răspuns Câştigător
| CristiPavel a răspuns:

Stai linistit, nu inseamna decat ca penisul tau nu e de tot decalotat. (adica nu e trasa de tot pielea de pe el)

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Actorii porno si-au facut circumcizie. De-aia le arata penisul asa. Nu e nimic fake in filmele alea, doar pastila Viagra nu se vede laughing. @Alessandro - 30 de minute cu capul descoperit? Hahaha... ce iritatie amice? Ce visezi? laughing

| georgesur a răspuns:

Xenoane,zau ca ne-ai tras o intrebare filosofica! Toti stam si filosofam acum!

| Kosuchin a răspuns:

Bai, Dragoste & Sex era mai potrivita.
Ontopic : fimoza. cauta despre ea.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Sunt fake-uri, toate!
Sunt penisuri false.
În primul rând, la durata unora dintre filmele prono ( gen 30 de minute să zicem ), dacă ai face atâtea penetrări cu " capul " penisului descoperit, ai face o iritație de nu ți-ar mai trebui sex niciodată.
Sunt multe chestii în filmele astea porno...
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e elasexygagica? De ce ati suspendat-o, care a fost atat de nesabuit de a suspendat-o? La intrebarea asta numai ea poate raspunde!

| ionutzuu194 a răspuns:

Stai relax ca difera...io de ex nu am...dar sunt si pe la 30 care au.nu stiu explicatiathinking