| sereje a întrebat:

Aseara am mancat niste ciuperci luate din piata. Dupa ceva timp am vazut peretii miscandu-se spre mine si am inceput sa aud soapte neinteligibile. M-am "trezit" intr-un camp si eram inconjurat de iezi carora le curgea sange din coarne. Pe urma, au inceput sa fuga spre un rau peste care erau 12 poduri, cate trei iezi pe fiecare. Nu-mi mai amintesc nimic dupa aceea. Credeti ca are vreo semnficatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iezii aveau numar de Braila?

23 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Are da, mai ales sangele ala ce iesea din coarne. Esti sigur ca iezii nu mancasera si ei ciuperci din piata?

| NoChanceForUs a răspuns:

Ciuperci etnobotanice de la Spice Shop... știm noi...batting eyelashes

| MeScorpion a răspuns:

Bai, ai mancat prea multe, te-ai saturat macar?laughing

| MeScorpion a răspuns:

Rigel daca afli sa-mi spui si mie si ne tripam amandoi.

| Pomar a răspuns:

laughing poate prin ciupercile alea erau amestecate si niste MagicMushrooms laughing te-ai gandit?

| Andrei7520152 a răspuns:

Zi-mi te rog te rog te rog de care ciuperci ai mancat! laughing

| GyeBaek a răspuns:

La ce film de groaza te-ai uitat?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Printre ciupercile care le'ai cumparat si le'ai mancat s-a nimerit vreo ciuperca din care se face halucinogene. Ai grija, nu mai cumpara din toate partile ciuperci ca e periculos, ai avut noroc pentru ca putea sa se nimereasca vreo ciuperca otravitoare si puteai sa ajungi la spital. Ai grija de acum inainte de unde cumperi ciuperci. Cele mai sigure sunt alea de caramida de la supermarket. Succesbig hug :*

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Printre ciupercile care le'ai cumparat si le'ai mancat s-a nimerit vreo ciuperca din care se face halucinogene. Ai grija, nu mai cumpara din toate ppartile ciuperci ca e periculos, ai avut noroc pentru ca putea sa se nimereasca vreo ciuperca otravitoare si puteai sa ajungi la spital. Ai grija de acum inainte de unde cumperi ciuperci. Cele mai sigure sunt alea de caramida de la supermarket. Succesbig hug :*

| darrio2007 a răspuns:

Nu cumva le-ai luat de la etnobotanice?

| FoarteLetargic a răspuns:

Sigur erau doar ciuperci?laughing

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Sigur ciupercile alea le-ai luat de la vreun magazin de ierburii legalelaughing

| onlyketoops a răspuns:

Stai aproape de spital?

| ღNameღ a răspuns:

Nu, de la ciupercilaughing

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

De unde ai luat ciuperci specifica ( din piata sau de la rromi) ca pot fi ciuperci necomestibile luate de prin padure la nimereala ca sa faca bani

| Resource a răspuns:

Wtf rolling on the floor))))) btw, foarte tare raspunsul Bent rolling on the floor))

| IamTitanum a răspuns:

Si cand publici oficial povestea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai fumat nimic dupa masa? Nici alcool? Ma mira.

| cLeILa a răspuns:

pai sa-r fi putut sa fie ciuperci nebune,sunt si nu stiu, poate leai luat de pe la vreo baba care leo blestemat, asta imi zice un singur lucru SA NU MAI MANANC CIUPERCI LUATTE DE LA PIATA

| sereje explică:

Gotchaaaa! tongue

| smile14 a răspuns:

OOO Doamne

| Alexandra0398 a răspuns:

Nu mi se pare ceva de ras... sincer. poate ciupercile au avut ceva. sau poate ai mancat sau ai facut si altceva dupa aceea /. oare matematica e devina laughing rolling on the floor glumesc. nu te uspara.winking!

| dianette a răspuns:

Eu cred ca ai avut un cosmar probabil ai adormit cu grija ca ai mancat ciupercile alea si iti era frica sa nu patesti cevahappy