| Flav a întrebat:

Ati simtit vreodata ca va mintiti singur? Daca da, cum v-ati simtit?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da măi. După o noapte îndelungată de headbang şi drink, tot îmi ziceam a doua zi : "nu mă doare ceafa şi capul, doar mi se pare; o să-mi treacă". Partea proastă e că m-a dezamăgit propria minciună pe care mi-am spus-o ca să mă consolez cu gândul că nu voi suferi dureri groaznicehee hee.

| harciog a răspuns:

E durerea naibii si-i de o mie de ori mai insuportabila pentru ca nu-i durere fizica.Mergeam aerian pe drum si-mi spuneam ca anuntul era o greseala, ca nu se putea intimpla si stiam in acelasi timp ca nu se putea gresi cu astfel de cazuri.Eram un gol imens care mergea si traia doar pentru ca respira.E dureros sa speri pina in ultima clipa si sa vezi ca sperantele au zburat ca si cind n-au fost.Nu-ti mai pasa de tine, daca mori in momentul ala sau nu, devii leguma.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. M-am simtit vinovata!

| Skylar a răspuns:

Oamenii se mint singuri ca sa se consoleze, deci bine

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da de multe ori si in acel moment eram fericita ca gandeam ca totul este asa cum eu doream, nestiind de fapt ca atunci cand va trebui sa infrunt realitatea ma va distruge...si asa a fost cine a spus ca adevarul doare si distruge a avut mare dreptate.

| Ramonaaaa a răspuns:

Da,m`am mintit singura de foarte multe ori.Nici eu nu stiu in ce scop. Poate ca am facut ca sa ma simt eu mai bine.

| cipp94 a răspuns:

Da, adesea ma mint singur zicand ca totul o sa fie bine. laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Singur?!

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Da,m-am simţit "murdară" în adâncul sufletului!

| vaa a răspuns:

A dracu' de bine.
uneori e bine sa te mai si minti.
da' stii tu.cu scop onorabil.

da' nu e bine deloc sa trebuie minti singur atunci cand iubita/iubitul nu te mai iubeste.nu e bine sa zici 'ma iubeste.***.n-are de ce sa nu.nu?'.
trebuie sa stii cand te sa te minti singur, intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am simtit.m-am simtit.josnic,las,si nu m-am mai privit in oglinda.un timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am simtit ca cel mai mare mincinos cand m-am mintit singur.Probabil ca sunt."I'm a liar, baby and that's the truth."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap.Sunt situatii in care constientizez adevarul, gandesc rational. ei bine, nu ajuta cu nimic deoarece tot impulsul, dorinta si alte sentimente ciudate actioneaza pentru mine.
Cum ma simt? hm...naspa cand ma mai trezeste cineva la realitate si alive cand las imaginatia sa-si faca de cap.