| Ells a întrebat:

Ati fost vreodata obligati sa mintiti? Unde? Cand? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Când am fost întrebat dacă de bună voie şi nesilit de nimeni... cu tancul de soacră-mea la câţiva paşi de mine.

1 răspuns:
| cristi73 a răspuns:

Nu am fost obligat sa mint dar eu am obligat pe cineva sa minta. Dupa ce i-am dat cateva mesaje pe mess l-am sunat si i-am spus ce trebuia el sa spuna la ce ora trebuia sa fie la locul respectiv sa se intalneasca cu persoana respectiva si cum sa se comporte in aceea zi, am aflat ca el chiar cand trebuia sa fie in acel loc vroia sa plece si m-am dus cu baietii dupa el si.....error