| Pandicorn123 a întrebat:

Te-ai simtit singur/a vreodata? daca da spune de ce

Răspuns Câştigător
| jimime a răspuns:

Singuri sunt cei care nu sunt iubiti. Daca nu ai o relatie, asta nu inseamna ca esti singur. Singur esti daca vrei tu sa fii, nu te lasa "mama natura" asa. Fiecare trece prin momente grele in viata, unii invata sa treaca peste, ajutati de prieteni, altii prefera sa se infunde in amintiri si da, acestia sunt cei singuri. te'am ametit?big grin

| Pandicorn123 explică (pentru jimime):

Nu nu mai ametit chiar am inteles nu stiu daca ai spus-o cu rautate sau nu dar sa stii chiar e adevarat si eu in acest moment al vietii trec printr-un moment in care sunt o persoana infundata in amintiri si nu stiu cum sa scap. multumesc m-ai ajutat oricare ar fi fost gandul tau.

| jimime a răspuns (pentru Pandicorn123):

Nu am spus nimic cu rautate, am spus doar ca cei ce fac asta nu procedeaza corect. Sfatul meu e sa te descarci. Nu e bine sa tii atat in tine. Descarca'te unui/unei prieten/e bun/e si te vei simti mai bine si usor usor, in timp vei trece peste.

3 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu ma simt asa mereu cu toate ca am tot ce imi doresc happy