| teo77 a întrebat:

Au ajuns oameni pe marte? si voi ce parere aveti exista viata pe marte?

OH si am pus intrebarea la categoria asta pentru ca nimeni nu raspunde la alte categori.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Toti de la celelalte categorii sunt acum pe Marte. De aia nu-ti raspunde nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Doar 3 Persoane au fost pe Marte pana acum, si anume:

- Smiley
- Tiganu' din profilul lui Green66
- EU cu degetul pe harta.

| Green66 a răspuns:

Nu există viață pe Marte.
Până acum pe Marte au ajuns două persoane: Smiley si ăsta din poza mea de profil.

| teo77 explică (pentru Green66):

Da mersi pentru nimic

| unprietenaproape a răspuns:

Nu dar nasa pregateste o fetita care va merge acolo in 2020

| SerenaSmiley a răspuns:

Poate exista dar in forme foarte mici viata pe marte. Nu stim daca au ajuns sau nu. Se spune ca nu, dar la ce secrete se tin, nici nu stim daca e adevarat ca oamenii au ajuns sau nu cu adevarat pe luna