| Claudiuu a întrebat:

Aveti ticuri? Daca da care sunt, si cand va apar?

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cand beau, imi musc buzele.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu nu am ticuri, am tacuri.

| Necrophagist a răspuns:

Da,îmi ţin capul când regret ceva, fie dacă sunt în picioare sau nu.Ah şi o critic pe Ema degeaba dar la capitolul ăsta nu îmi mai ţin capul în mâini.

| Dumnezău a răspuns:

Da,am un tic ce se manifesta prin imposibilitatea de a-mi controla degetele, iar acestea se indreapta incontrolabil spre sticla de jinars sau bere, sau vinisor.Mea culpa.

| Bogdanux a răspuns:

Bat cu degetele pe mouse cand sunt la calculator, misc piciorul de parca am Parkinson, imi aranjez parul din 5 in 5 minute.Stiu, stiu, imi trebuie o vacanta...

| AlxMro a răspuns:

Cel mai mare tic al meu, este faptul ca ma gandesc sa n-am ticuri.

| itscloudyoutside a răspuns:

Cum sa spun? laughing Obisnuiesc sa stramb din gura si sa musc de piele. Daca s-a inteles ce vreau sa zic. Si obisnuiesc sa spun "mda" cam des. Cam atat.

| ElySa a răspuns:

Incep sa imi misc piciorul ca si cum as vrea sa ma duc la toaleta atunci cand sunt nervoasa.

| picolini a răspuns:

Stramb din nas cand sunt stresata

| ankahra4m a răspuns:

...atunci cand nu imi convine ce aud, sau ce trebuie sa fac, efectiv narile mele se misca, ca si cum as adulmeca laughing ori, cand nu am rabdare incep sa imi zgarii blugii laughing

| NoGames a răspuns:

Gesticulez foarte mult cu mana stanga si cu degetele tinute asa: http://www.almeea.com/wp-content/uploads/deget-aratator.jpg si apare...de fiecare data cand vorbesc :)) Sau cand sunt stresata si stau jos imi tremura rau de tot piciorul drept >.> Ah, da...si cand stau la pc trebuie sa tin capu aplecat in partea stanga :)) adica nu ca trebuie da asa ma trezesc deodata stand o, o

| RainbowAndra a răspuns:

Cateodata imi invart cate o suvita din par pe deget, cand ma plictisesc sau cand sunt nervoasa.

| Anduciu a răspuns:

Imi scrantesc degetele cam tot timpul si spun "Sfinte Sisoe!" cand sunt nervoasa sau surprinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinta si Filozofie... Ma intreb si eu, de ce postezi asta aici. Esti cumva retard? Stii ca exista (l-am citit si eu) un regulament TPU? Chiar nu inteleg ce probleme de judecata ai, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă rog prea des la Dumnezău și acum am ticul de a-mi ține palmele lipite și când scriu!

| gabisteaua74 a răspuns:

Da cand ma pun in pat tot ma incord apar daca te enerzezii mult sau daca faci de multe ori acelasi lucru

| ssmille a răspuns:

Dau din picior cand sunt stresatalaughing