| LaviniaFeraru12 a întrebat:

Ce ticuri aveti?

Răspuns Câştigător
| anamaria91 a răspuns:

Folosesc foarte des cuvantul "chestie" si incep multe propozitii cu "deci". Cand beau apa acasa duc mana stanga la spate. Rod capul de la pix, creion (da nu tare). Miros mancarea inainte sa o mananc mai ales daca e un fel nou. Si nu mai stiu altele...

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu fac cumva din buze. fac bot oarecumlaughingdar nu ca pitzipoancele.de exemplu cand nu stiu ceva imi musc buzele sau le misc intr-o partelaughing
pocnesc din degete
ridic mai mereu din sprancene
cateva ticuri verbale:mereu mormai la telefon cika.adika ma apuc si fac mmmm aaamm hmmm
zic mereu mdea, ahaaa
lungesc cuvintelebig grin
mai demult clipeam prea des

| Ada... a răspuns:

Bună! Eu mai mereu când vorbesc cu cineva sunt cu mâinile prin păr.batting eyelashes
Pa, pa!winking

| simona_6231 a răspuns:

Sa imi struncesc din degetestraight face, chiar nu pot renunta la ticu asta, si tic verbal e cuvantul " frate", mereu zic hai frate merge, facem... laughing.

| BubuLina999 a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa imi rod unghiile...

Răspuns utilizator avertizat
| xSoaked a răspuns:

Imi ling buzele deshee hee Trebuie sa fie umede, altfel nu suport xD

| Melilith a răspuns:

Ma joc mereu cu parul, trebuie sa am tot timpul ceva in mana sau in gura[sa rod usor]...mai sunt dar acum nu`mi vin in minte!

| DarkBlood32 a răspuns:

Sa ma pis din picioare, desi sunt fata.

| alicool a răspuns:

I-au cateva fire de par si mi le bag in cei doi dinti din fata si am ajuns sa imi fac o gaura acolo

| sweetyme a răspuns:

Eu fac intr un fel din din gat. un fel de "ha"ma uit un cel mai ascutit colt.imi imaginez un patrat, de exemplu chiar pe cer si imi duc ochii spre dreaptaapoi ii ridik putin iar spre dreapta, apoi spre centru.mai am unul cu degetul, pun partea dreapta a aratatorului pe nasurilaughing

| stefanelb a răspuns:

Am avut si eu ticuri am fost la nu stiu cati doctori si degeaba nu gaseau nimic dar au trecut.

Întrebări similare