| denysuk9500 a întrebat:

am si eu o intrebare! Am un telefon lg c290.nu imi mai merge tuchscreem-ul.Am garantie la el... dar problema este ca persoana care mi la cumparat pe numele sau nu este in tara.Nu stiti oare pot sa mi-l repar cu garantie fara buletinul persoanei respective? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Eu cand am fost cu un Nokia la garantie nu mi-au cerut nici un buletin, le-am dat decat telefonul, garantia si factura.

Merita sa incerci.

| denysuk9500 explică (pentru Intruder19):

Multumesc de raspuns:*

5 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Ba...cu telefoanele nu prea le am, dar pozitia in care-ti sta capul, cere o mu ie.

| denysuk9500 explică (pentru ChioruL14):

Nu e treaba talaughing

| BGI a răspuns (pentru ChioruL14):

Frate, esti idolul meu laughing rolling on the floor

| harciog a răspuns (pentru ChioruL14):

Ma Chiorule ma, ce naibii ai jignit fata de ride in hohote?