| deutzanico a întrebat:

Am un telefon care nu mai merge bine si doresc sa il duc la service cat inca se mai afla in perioada de garantie. Problema e ca atunci cand l-am cumparat l-am trecut pe numele tatalui meu care este plecat din tara. Stiti cumva daca telefonul poate fi dus la garantie de catre altcineva decat propietarul ce-l detine prin acte?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Da,doar daca esti majora daca nu sa mergi cu mama ta si cu actele si sa spuneti ca proprietarul este in strainatate si totul se rezolva.

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Da, trebuie doar sa ai garantia cu tine.