| MariaMonica a întrebat:

URGENT! Raman semne pe fata de la Zineryt? Astept cat mai multe raspunsuri. Va rog.

Răspuns Câştigător
| norik a răspuns:

Eu una am folosit zineryt acum aproximativ 3 luni timp de 1 luna dupa care am observat ca pielea sa obisnuit cu zineryt si nu mai avea efect asa ca am incetat sa ma mai dau. Dar nu, nu mi-au ramas semne doar ca avea un miros sincer insuportabil si de aceea ma dadeam seara.Acum folosesc Skinoren pentru cosuri si e foarte bun(acum depinde de tenul fiecareia). Simti o usoara mancarime dar te obisnuiesti in timphappy. Fundita?happy

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu, nu raman semne. L-am folosit si eu

| LigiMe99 a răspuns:

Nu, nu raman. Il folosesc de cam 3-4 ani si nu am nimic pe fata. Si curata foarte bine tenul! DAR ai grija! e farte foarte amar. Ti se strapezesc dintii siti scartaie...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la zineryt nu. Incearca sa te dai de 2 ori pe zi. la inceput ca sa nu se obisnuiasca pielea si sa nu mai aiba efect. La skinoren e altceva. e foarte puternic de aceea trebuie sa te dai intr'un strat subtire. e foarte bun iti spun din proprie experienta.si credem am avut un f urata laughing

| Sekerim a răspuns:

Nu! Am doi colegi in clasa care folosesc Zineryt si sunt foarte multumiti de produs.