| alexandraSela a întrebat:

Buna TPU am o intrebare daca am facut dragoste cu partenerul neprotejat contactul a fost scurt si nu a ejaculat in mine am sanse sa raman insarcinata ? va rog raspunsuri :X:X

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! eu zic sa iti iei tu un test de sarcina pentru orice eventualitate. e mai sigur un test de sarcina.

| alexandraSela explică (pentru inger02):

Multumesc mi-am facut testull si e negativ si partea cea mai buna acum is pe stop:X:X:X

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gasesti. Poti face un test de sarcina la minim 3 saptamani de la contactul sexual.

| OvidyuNicu a răspuns:

Nu! majoritatea cuplurilor o fac neprotejat pentru ca folosesc ca si metoda de contraceptie Coit Intrerupt!

| Gur1tza a răspuns:

Categoric NU

| AnderC a răspuns:

Nu, nu ai cum!