| User257 a întrebat:

Bună dacă fulgera afara când merg cu telefonul în buzunar ma poate fulgera dacă nu folosesc telefonul, sau ma poate fulgera dacă îl folosesc, și în casă este posibil să se fie descărcări electrice când folosesc sau nu telefonul, mai poți scăpa cu viață dacă te-a nimerit.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Bună dacă fulgera afara...mai poți scăpa cu viață dacă te-a nimerit"

rar de tot!

| relian a răspuns:

Te fulgera doar daca il folosesti laughing stii chestia aia cand conduci o masina nu vorbesti la telefon ca iei amenda, asa si aici, nu vorbesti la telefon cand ploua, daca vorbesti esti amendat, ti se da fulgerare ca pedeapsa laughing

| DonMoldo a răspuns:

Sanse sa fi fulgerat sunt de 1 la un milion.