| Ghost99 a întrebat:

Exista vreun pericol daca stai la calculator in timp ce afara sunt descarcari electrice? calculatorul meu e cu fata spre geam, iar casa are paratrasnet? este periculos? mai detaliat va rog Funda

Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Nu are nimic.Stai linistit, casa e protejata cu paratrasnet, nu are nimica.Stai linistit la calcuator

3 răspunsuri:
| gaby140 a răspuns:

Stai calm...eu trebuie sa-mi fac griji pentru ca eu nu am paratrasnet.;(

| emblem23 a răspuns:

Stai linistit, ca nu esti u cel mai inalt obiect din zona, in cel mai rau caz va lovii paratraznetul sau vreun copac, dar nici decum pe tine in casa, gandeste-te la japonezi care stau in fata pc-ului intr-un turn de zeci de etaje...stai linistit ca nu are cum... funda plz

| Samy1997 a răspuns:

Nu e nici un pericol dar daca ti se ia curentu si tie pornit pc-ul s-ar putea ca el sa aiba mai multe probleme dar sunt sanse 30% sa ai probleme cu el