| JuliaMariJuliaMari99920 a întrebat:

Bună, îmi puteți recomanda niște cărți în română referitoare la extratereștri, întâmplări, cu date exacte, explicații? La oamenii de demult ce înghețau cadavrele, gândindu-se că se vor putea aduce la viața în viitor, interesant e de unde le-a venit această idee, ajungând tot la subiectul extratereștri...Multumesc

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

"Amintiri despre viitor" - de Erich von Daniken

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Uite o carte care te ajută să vezi realitatea cu adevărat:
"Adevărul despre îngeri":
https://m.egwwritings.org/ro/book/2025.2#0

| JuliaMariJuliaMari99920 explică (pentru anonimg):

În sfârșit. Mersii mult

| Anonimus107 a răspuns:

rolling on the floor))))))))) bai baiete! Stai in banca ta si nu te mai preocupa de prostiile astea! Sunt facuti de niste prosti ca sa atraga lumea in pierzare

| JuliaMariJuliaMari99920 explică (pentru Anonimus107):

Fiecare citește ce vrea.

| Anonimus107 a răspuns (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Sunt de acord! Dar te rog sa nu crezi nimic din ce spune, ok?

| JuliaMariJuliaMari99920 explică (pentru Anonimus107):

Dacă am cerut unele în care să aibă întâmplări, date, explicații, reportaje..va dați seama că nimeni nu ar scrie acest gen de cărți cu date adevărate fix din imaginație, mă gândesc. Dacă aveți vreo sugestie, v aș mulțimii..altfel...
Rămâne la alegerea mea dacă le voi crede sau nu. Multumesc.