| mnopqr a întrebat:

Imi puteti spune ce materii se fac la profilul Protectia Mediului?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Vei face de toate.
Dar se va pune accentul mai mult pe biologie si chimie.

| justme2025 a răspuns:

Se fac module despre protectia muncii, ecologie etc. si intr-adevar se pune mult accent pe chimie si biologie. intr-a 12-a bacul se da la mate, romana si la alegere dintre chimie si biologie. si app cele mai multe module se fac in afara programei deci, intr-o zi de exemplu poti sa faci ore numai cu profesorul de specialitate. Si de asemenea modulele se pot tine sambata sau intr-o vacanta, aici depinde si de profesor.

| didiutza_8442 a răspuns:

Buna! la profilul acesta. faci multe module,, si in general tot ceea ce tine de natura, resurse...si multe altelehappy