| raresrmz2001 a întrebat:

Vreau sa va aud opinia despre evolutia romaneasca in domeniul stiintei, in sensul descoperirilor unor tehnologii noi.
█▬█ █ ▀█▀

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De fapt, vrei sa-ti facem tema. Shoo!

| Steregoi a răspuns:

Nu e vorba despre evolutie. Tehnologia e de cand e omul. Tehnologia asteapta sa fie descoperita, sa fie explorata.

| Eu6666661 a răspuns:

Dupa parerea mea avanseaza in rau. Faptul ca oamenii inghit tot ce li se spune si nu vor sa se obisnuiasca cu noul este ciudat. Cum multi tineri pleaca in strainatate nu prea au ce tehnologie noua de facut. Au ramas multi batrani care daca pomenest de vreo schimbare....pf."Pe vremea lui Nicolae nu era asa"