| GEORGE a întrebat:

stiu ca pare prostesc..si total aiurea sa spun asta dar..vineri seara..la ora 10 a inceput sa se auda un zgomot din baie..cand m-am apropiat.din interiorul bazinului toaletei se auzea un zgomot de parca ceva zgaria cu ghiarele un perete..si..cum eu stau singur in apartament.mi-a fost frica sa ma uit ce este asa ca am ignorat zgomotul care dupa un minut s-a oprit si m-am intors in camera mea. aseara din nou, la aceeasi ora iar s-a auzit zgomotul ala...si tot frica imi e sa ma uit sa vad ce e. fantome..nu prea cred ca sunt laughing)) adica daca erau fantome imi dadeau cu ceva in cap nu se duceau in baie oh go on dar ma intreb daca vreun animal ar putea patrunde acolo sau..nu stiu.

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Ai un sobolan...eu am avut pe teava de scurgere tot la baie happy

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

E ora cind confratii mei pleaca la plimbare de la subsol prin tronsonul de tevi acoperite in fiecare apartament de o asazisa masca, uneori din zid, alteori doar din material plastic.

| Purec a răspuns:

Ai dat de dracu ai soareci. Ia-ti o pisica laughing

| 95Cosmin a răspuns:

Daca as fi in locul tau, ori as chema pe cineva la mine la ora la care se aude acel zgomot si impreuna cu el/ea as vedea ce se intimpla acolo ori as deschide cu ceva lung(coada de matura) bazinul de la toaleta(daca il ai jos, nu sus)si daca iese ceva de acolo ii dai in cap cu ce apuci, daca dai prin el atunci ai incurcat-o laughing.

| Zenit313 a răspuns:

Ai sobolani in baie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era un sobolan cu ceas, pentru ca a venit la aceeasi ora! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca un crocodil sa fi venit pe conducta si nu poate sa iese ca e scurgerea prea ingusta straight face

| cristi11234 a răspuns:

Nu se stie niciodata poate era o fantoma constipata

| spiridus a răspuns:

Cheama un instalator sa-ti schimbe mecanismul din interiorul vasului de wc si o sa fuga fantomele happy