| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU!
Ce părere aveţi despre Ion Ţugui?
(doar pentru cunoscători)

3 răspunsuri:
| Addina a răspuns:

Ion Țugui este un poet, romancier, eseist, muzician adevărat, care îmi place foarte mult. Îmi plac foarte mult poeziile lui.
Este părerea mea.
Părerea ta care este?

| DarQueen explică (pentru Addina):

Okay, ştiu şi eu cine a fost.
Nu a fost muzician. Eu mă refeream la cărţile de parapsihologie pe care le-a scris.
Să fie adevărat ce spune?

| Addina a răspuns (pentru DarQueen):

Este și muzician. Informează-te! Nu ai menționat la ce te referi și nu aveam de unde să ghicesc, sorry. Le-am citit pe toate și mie mi s-au părut ok. Majoritatea a ceea ce a spus a fost adevărat.
Fiecare cu părerea și concepția lui. Tu, ce părere ai despre el?