| adyk77 a întrebat:

Puteti sa imi dati un site sau documentar sa il descarc cu curiozitati despre planete, univers, galaxie! Dar neaparat in romana nu ma pricep la engleza

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Documentare in romana http://argumente-ateiste.blogspot.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.descopera.ro/
Ai din toate domeniile, inclus ce ai spus tu, planete, univers, galaxie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel maibun este www.lovendal.net secrete, conspiratii, lucruri normale si mai putin normale.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala e sit plin de basme si pesudo-stiinta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

DA,asa e, dar sunt si unele lucruri bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e un site de anormali si de prostie omeneasca pusa in rama.

| Swordsman a răspuns:

Descopera.ro, dar trebuie sa privesti totul cu un ochi critic. Daca esti amator de superstitii si aiureli din astea lovendal.net (cauti pe google secretele lui lovendal)