| LittleRose a întrebat:

Va rog frumos sa imi interpretati un vis.Deci: Eu si mama mea eram in apropierea blocului nostru.Baiatul pe care il plac locuieste chiar vizavi.In vis eu si mama trebuia sa mergem la mama lui.Mama il vede venind pe baiatul pe care il plac si imi spune sa ne grabim ca vine. Apoi am alergat si am intrat in casa la el. El venea fumand. Dupa cateva minute a intrat in casa, s-a asezat langa mine pe o canapea din casa lui iar eu am inceput sa plang si am tinut mana la fata ca nimeni sa nu isi dea seama. Dar cu toate astea ei au vazut ca plangeam.Mentionez ca nu am fost niciodata in casa lui.Va multumesc anticipat! Fundita :*!

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Atentie la caracterul lui. Sunt vise care avertizeaza. Mai ales ca era si mama ta. Este bine stiut si raspandit acum si la noi conceptul ca inca de la formarea fatului sunt cumulate in spiritul lui energia mamei, a tatalui si a ta proprie. Energii care marcheaza intreaga viata, constientul, care reprezinta intre 5 si 8 la suta din intregul mental, adica punctul nostru de control si filtrul deciziilor si subconstientul, care reprezinta restul de procente. Daca mama ta era acolo, in vis, sa ai precautia ca acest baiat sa nu aiba totusi in viitor un caracter distructiv pentru tine. Doar daca nu cumva a fost un simplu vis...

10 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Visele sun vise/ Interpretarea e o speculatie ce conduce la auto sugestie

| Kosuchin a răspuns:

Dear @little rose, Stiinta si Filosofie nu este totuna cu "Autosugestii si interpretari" happy

| Pomar a răspuns:

Nu are nici o legatura cu stiinta si/sau filozofia...ce cauta intrebarea asta aici?

| Pomar a răspuns:

@LittleRose este bine ca ai avut un motiv ca sa postezi intrebarea aici dar atata timp cat nu are legatura cu stiinta si nici cu filozofia ( si nu are) te rog respectuos sa pui alte intrebari de genul la alta categorie (poate la timp liber)

| nicoletalavinia14 a răspuns:

De obicei acest tip de vise prevede o esuare...
cum spune si jess, e o roada a subconstientului tau

| Annaa a răspuns:

Este un vis foarte ciudat. De obicei, se spune ca atunci cand plangi in vis inseamna ca vei avea o bucurie. Poate chiar asa va fi sau poate ca nu inseamna nimic.

| christine044 a răspuns:

Sincer nu cred ca e mare lucru de interpretat. Poate se refera sa o suferinta viitoare, dar probabil in cea mai mare parte e roada a subconstientului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un vis de noapte care nu are nici o legatura cu nimeni, sau cu viata ta.un simplu vis.

| LittleRose explică:

@eu costi & IceShadow, m-am gandit ca filosofia, care presupune intoarcerea problemelor pe toate partile si discutarea lor din mai multe puncte de vedere este ok pentru visul meu de aceea am inclus postarea in aceasta categorie!

| LittleRose explică:

@IceShadow inteleg! Nici pentru categoria timp liber nu mi se parea potrivita dar iti multumesc pentru sfat!