| ajutor675 a întrebat:

Voi credeti in fantome? Motivati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| BlueDog a răspuns:

Da. Am copilarit in casa strabunicii, care era plin de fantome si demoni. De atunci am dezvoltat o pasiune pentru. astfel de lucruri ''paranormale'', am studiat mult si am ajuns astazi sa fiu un expert. Daca aveti intrebari va ajut cu placere.

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Chiar ieri am vazut o emisiune pe Zone Reality in mistere neelucidate aparitia constanta a unei fantome feminine la o casa in apropierea unui lac unde l-a innecat iubitul ei care a vrut sa scape de ea.Eu din fericire nu am intilnit si nici nu as dori sa intilnesc o fantoma dar nu cred ca mint toti cei care sustin asa ceva.

| CoquineNoire a răspuns:

Da, exista.
un exemplu popular la americani este casa bantuita din Amityville, dupa care s-au facut mai multe filme.
uite mai jos niste poze care te vor ajuta sa visezi frumos la noapte.

http://ghoststudy.com/monthly/oct04/amityville.htm

| Inferno a răspuns:

Cred! Uite si motivatia:http://www.youtube.com/watch?v=gUlhARzarEY
Daca vrei mai multe lamuriri te sfatiesc sa vezi si celelalte episoade.

| soupflood123 a răspuns:

Cred in "fantome" asa cum cred ca "stiinta" a gresit de-a lungul timpului (pamant plat, pamantul ca centru al universului etc.).

| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
fantomele sunt de fapt spirite.da,cred in ele. când o persoană moare,trupul rămâne, dar sufletul pleaca in Rai şi devine spirit. poate unii o să creadă absurd ce zic eu aici, dar aşa este!
sper că te-am ajutat!

| Biggiesan a răspuns:

Du-te du-te nu mă poseda hali-mi-ai bazuca! Mă voi vă uitați prea mult la 0tv.

| Garnet a răspuns:

Da,cred pentru ca am avut cateva experiente ca sa spun supranaturale. ele au fost oameni care pur si simplu au lasat ceva neterminat aici.

| ShootingSmile a răspuns:

Fake toate. chestile astea sunt de pe vremea cand oameni de abia evoluau si credeau in ori ce. de exemplu daca esti mai palid aia cred ca esti vampir daca esti mai paros ai cred ca esti varcolag. dava vrei tu sa crezi ca exista, exista sincer eu nu cred in asa ceva. desii multe chestii par reale