| itscloudyoutside a întrebat:

Credeti in superstitii? Motivati raspunsul.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mintea imi spune sa nu cred; dar irational urca in mine o spaima de fiecare data cand, in nopti intunecoase, aud cantecul cucuvelei...

| améliee a răspuns:

Nu, deoarece daca le-as crede, atunci nu se explica de ce inca mai traiesc.

| treideca44 a răspuns:

NU pentru ca nu s-au prea concretizat, si cand s-au concretizat, s-au dovedit a fi doar simple coincidente.

| JustinFanEu a răspuns:

Mmm nu chiar. sun niste coincidente care li s-au intamplat oamenilor care vor sa fie "mai speciali". acum o superstitie a ajuns si 2012 si sfarsitul lumii. cineva a zis asta sti dc? ca sa apara la TV. sa primeasca atentie. u trebuie sa crezi in Dumnezeu. el te-a inventat ca sa-ti traiesti viata, nu ca sa ti-o lasi corupta de toate prostiile care le spun unii. happy